Privaatsuspoliitika

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
 
Veebipoe www.meratiks.ee  isikuandmete vastutav töötleja on Meratiks OÜ registrikood 14102661  tel 56979639 ja e-kiri meratiks@outlook.com
 
Milliseid isikuandmeid töödeldakse − nimi, telefoninumber ja e-posti aadress; − kauba kohaletoimetamise aadress; − pangakonto number; − kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu); − klienditoe andmed.
Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
Meratiks OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.
Turvalisus ja andmetele ligipääs
Juurdepääs isikuandmetele on veebipoel Meratiks OÜ-l, kes saab isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.